Blue Diamond bude prevádzkovať hotely na Cayo Largo del Sur

Kanadský hoteliérsky reťazec Blue Diamond bude desať rokov ovládať 11 hotelov v Cayo Largo del Sur a stane sa tak druhým najväčším reťazcom na Kube po španielskom Meliá.

Výkonný viceprezident pre strategické partnerstvá spoločnosti Sunwing Eric Rodríguez, ako aj generálny riaditeľ Blue Diamond Resorts Mohamad Fawzi, majú za cieľ „vrátiť  Cayo Largo na mapu“ cestovného ruchu v Karibiku. Hotely v Cayo Largo del Sur budú premenované úrovňami Blue Diamond, vrátane Grand Memories, Sanctuary at Grand Memories, Memories a Starfish.

Pravidelné letecké spojenia medzi Cayo Largo a zvyškom Kuby už premávajú a to z Havany a Varadera. Turistov na ostrov vozia aj charterové lety s Kanady. Takisto sa obnovili 1dňové letecké exkurzie na Cayo Largo z Varadera a letecké exkurzie z Cayo Largo do Havany.

Cayo Largo del Sur  ponúka viac ako 25 kilometrov rajských pláží a 30 fascinujúcich miest na potápanie. Ponorte sa medzi pestrofarebné ryby a objavte viac ako 200 vrakov lodí, z ktorých niektoré pochádzajú zo 16. storočia.
Tento príjemný ostrov  s plážami s jemným bielym pieskom naberá novú dynamiku a je pripravený spraviť s vašej dovolenky na Kube nezabuduteľný zážitok.

About Author

client-photo-1
Milan Brada

Comments

Deja una respuesta